brank ايران خودرو هيونداي قیمت خودرو

brank: ايران خودرو هيونداي قیمت خودرو بازار هرمزگان سایپا ایران خودرو

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی آنالیز معاملات آپارتمان‌های ۵۰ تا ۷۰ مترمربعی

اگرچه آمارهای اولیه از اوضاع معاملات مسکن ثبت شده است در خرداد ماه، ریزش تقاضای خرید موثر در بازار را تایید می‌کند و به نظر می‌رسد افت معاملات در مقایسه با ماه

آنالیز معاملات آپارتمان‌های ۵۰ تا ۷۰ مترمربعی

آنالیز معاملات آپارتمان های ۵۰ تا ۷۰ مترمربعی

عبارات مهم : بازار

اگرچه آمارهای اولیه از اوضاع معاملات مسکن ثبت شده است در خرداد ماه، ریزش تقاضای خرید موثر در بازار را تایید می کند و به نظر می رسد افت معاملات در مقایسه با ماه گذشته، قطعی باشد، ولی در عین حال هنوز منزل اولی های بسیاری به امید اینکه بتوانند خرید مطلوبی انجام دهند، بازار مسکن را ترک نکرده اند.

به گزارش دنیای اقتصاد ، مقصد عمده منزل اولی ها بر اساس بودجه و شرایط مالی و نیز محله ای که جهت خرید گزینش می کنند، آپارتمان های ۵۰ تا ۷۰ مترمربعی هست. بر اساس آمارهای سامانه اطلاعات بازار املاک کشور عزیزمان ایران از ابتدای خرداد ماه تاکنون، از مجموع معاملات مسکن قطعی انجام و ثبت شده است تاکنون، حدود ۳۰ درصد از مربوط به این گروه متراژی بوده هست. در این میان تقریبا ۷۰ درصد از معاملات آپارتمان های ۵۰ تا ۷۰ مترمربعی در خرداد ماه، مربوط به واحدهایی بوده که سن بنای آنها تا ۱۵ سال بوده و مشمول وام صندوق بعد انداز مسکن یکم که مختص منزل اولی ها است (به استثنای خریداران مسکن در بافت فرسوده که شرط منزل اولی بودن ندارند) می شود.

به این ترتیب هنوز می توان امیدوار بود که منزل اولی ها که یکی از اضلاع مهم رونق بخشی بازار مسکن به شمار می آیند، همچنان در بازار مسکن باقی بمانند و از خرید دلسرد یا موقتا منصرف نشوند. کارشناسان بازار مسکن اعتقاد دارند واکنش‌ها عوض کردن مدام قیمت مسکن که در بسیاری از فروشنده ها در هفته های گذشته روال شده است هست، می تواند زمینه ساز بازگشت فوری بازار مسکن به رکود، تنها بعد از چند ماه تجربه رونق شود که در این صورت قطعا همه طرف های بازار از جمله فروشنده ها و سازنده ها نیز متضرر خواهند شد.

آنالیز معاملات آپارتمان‌های ۵۰ تا ۷۰ مترمربعی

ارزان ترین آپارتمان در دامنه متراژ ۵۰ تا ۷۰ مترمربع با رعایت سقف سن بنای قابل دریافت تسهیلات منزل اولی ها که در روزهای سپری شده است از آخرین ماه بهار معامله شده، متعلق به واحد ۵۰ مترمربعی ۸ ساله واقع در محله بهداشت منطقه ۱۸ است که به بهای ۶۰ میلیون تومان (مترمربعی یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان) فروخته شده است هست. گران ترین معامله در این گروه نیز مربوط به واحد نوساز ۶۹ مترمربعی واقع در دربند، خیابان گلابدره است که مترمربعی ۱۶ میلیون تومان به فروش رفته و بهای کل آن حدود یک میلیارد و ۱۰۶ میلیون تومان بوده است.

واژه های کلیدی: بازار | میلیون | آپارتمان | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs