brank ايران خودرو هيونداي قیمت خودرو

brank: ايران خودرو هيونداي قیمت خودرو بازار هرمزگان سایپا ایران خودرو

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بارسلونا تنها ۴ میلیون یورو کمتر از پاری سن ژرمن هزینه کرد!

باشگاه بارسلونا در این فصل نقل‌ و انتقالات (تابستان و زمستان) تنها چهار میلیون یورو کمتر از پاری ‌سن‌ ژرمن خرج کرد.

بارسلونا تنها ۴ میلیون یورو کمتر از پاری سن ژرمن هزینه کرد!

بارسلونا تنها ۴ میلیون یورو کمتر از پاری سن ژرمن هزینه کرد!

عبارات مهم : زمستان

باشگاه بارسلونا در این فصل نقل و انتقالات (تابستان و زمستان) تنها چهار میلیون یورو کمتر از پاری سن ژرمن خرج کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، فروش نیمار با قراردادی به ارزش ۲۲۲ میلیون یورو به پاری سن ژرمن و قرار گرفتن بارسلونا در یک شرایط ناآرام باعث شد کلوب کاتالانی در این فصل در نقل و انتقالات رکوردشکنی کند. آبی اناری ها در تابستان (۲۴۱ میلیون یورو) و زمستان (۱۷۳ میلیون یورو) ۴۱۴ میلیون یورو جهت امضای قرارداد با بازیکنان هزینه کردند. تنها تیمی که در این زمینه بالاتر هست، پاری سن ژرمن هست. جالب این است که اختلاف دو تیم تنها چهار میلیون یورو هست. PSG در تابستان ۴۱۸ میلیون یورو هزینه کرد و در زمستان به خاطر فیرپلی مالیاتی بازیکنی جذب نکرد. بارسلونا بیشترین فعالیت را در ژانویه داشت و جهت انتقال فیلیپ کوتینیو (۱۶۰ میلیون) و یری مینا (۱۳ میلیون) ۱۷۳ میلیون هزینه کرد. در مجموع دو فصل نقل و انتقالات بعد از بارسلونا، منچسترسیتی با ۳۵۵ میلیون و چلسی با ۳۰۱ میلیون در رتبه های بعدی قرار دارند.

افزایش ۱۳۳ درصدی خرج های تیم های حاضر در لالیگا

بارسلونا تنها ۴ میلیون یورو کمتر از پاری سن ژرمن هزینه کرد!

لالیگا در دوران جدیدی در بخش نقل و انتقالات به سر می برد. با وجود این که لالیگا هنوز به قدرت مالی تیم های حاضر در لیگ برتر انگلیس نرسیده ولی در زمستان امسال یک رکورد را به ثبت رساند و ۳۱۹ میلیون جهت امضای قراردادها هزینه کرد که نسبت به هشت فصل گذشته (۲۰۱۷ – ۲۰۱۰) ۱۳۳ درصد (۲۳۹ میلیون) زیاد کردن یافته هست. بیشترین هزینه در سال ۲۰۰۷ شده است بود که در آن فصل رئال مادرید فرناندو گاگو (۲۰.۵ میلیون)، گونسالو ایگواین (۱۲ میلیون) و مارسلو (۶.۵ میلیون) را جذب و ویارئال جهت خرید ماتیاس فرناندس ۸.۷ میلیون یورو هزینه کرد.

هزینه لالیگا در این فصل زیاد در سه بازیکن خلاصه شد و کوتینیو (۱۴۷)، دیگو کاستا (۶۶) و اینیگو مارتینس (۳۲) ۷۷ درصد آن را تشکیل دادند. دو انتقال اول از لیگ برتر انجام شد. انگلیسی ها از این جابه جایی ها ۱۷۳ میلیون به دست آوردند. این در حالی است که منچسترسیتی جهت فسخ قرارداد آیمریک لاپورته (بازیکن پیشین اتلتیک بیلبائو) ۶۵ میلیون یورو هزینه کرد.

باشگاه بارسلونا در این فصل نقل‌ و انتقالات (تابستان و زمستان) تنها چهار میلیون یورو کمتر از پاری ‌سن‌ ژرمن خرج کرد.

رکورد تازه در پنج لیگ برتر اروپا

تیم های حاضر در پنج لیگ برتر اروپا رکورد جدیدی در این فصل نقل و انتقالات زمستانی به ثبت رساندند و ۱۰۶۷ میلیون یورو هزینه کردند. این جهت نخستین بار است این رقم از یک میلیارد یورو عبور می کند. تنها لالیگا و لیگ برتر ۸۱ درصد این هزینه را در میان پنج لیگ به خود تخصیص داده شده است دادند. سومین لیگ بوندسلیگا با ۸۳ میلیون است که فاصله زیادی با دو لیگ دیگر دارد.

واژه های کلیدی: زمستان | لالیگا | میلیون | زمستان | تابستان | تابستان | بارسلونا | رکوردشکن | بارسلونا | نقل و انتقالات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs